Polar minky w gwiazdki

Polar minky w gwiazdki idealnie nada się do tworzenia poduszek, kocyków i akcesoriów dla dzieci. Jest niezwykle miły i miękki w dotyku, wzór gwiazdek jest trwale wytłoczony, a sam materiał nie straci swoich właściwości nawet po wielu praniach.

POLAR MINKY GWIAZDKI NIMBUS CLOUD - CHMURZASTY SZARY
Show Filters

Wyświetlanie wszystkich wyników: 15

Wyświetlanie wszystkich wyników: 15

Tkanina minky cieszy się obecnie bardzo dużą popularnością, szczególnie wśród rodziców małych dzieci. Wyróżnia się ona bowiem niesamowitą miękkością, co zapewnia najmłodszym bardzo wysoki poziom komfortu. Ponadto, posiada właściwości oddychające, więc jest przyjazna dla ich delikatnej skóry. Stanowi rodzaj polaru, z którego można robić na przykład kocyki, poduszki czy kołderki. Co więcej, często bywa wykorzystywany do tworzenia uroczych maskotek, do których maluchy uwielbiają się przytulać.
Nasz sklep z tkaninami minky przygotował dla Państwa szeroki wybór różnego rodzaju produktów tego typu. Mogą się one różnić wzorami i kolorami, aby można było stworzyć dokładnie taki wyrób, na jaki mamy pomysł. Poniżej znajdą Państwo polar minky w niewielkie gwiazdki, które nadają mu wygląd nocnego nieba.