Polar minky gładki 380g

Gładkie minky jest najczęściej wybieranym materiałem do szycia ręcznie robionych maskotek zarówno przez początkujących, jak i profesjonalnych twórców. Plusz wysokiej jakości zapewni oryginalny i wyjątkowy wygląd każdej maskotce, sprawi również, że pluszak będzie miły w dotyku i idealny do przytulania.
Minky to również najlepszy materiał na hobby horse – oferujemy oryginalne wzory imitujące końską sierść oraz wiele kolorów oddających maści koni.
Oferujemy największy wybór kolorów w stałej sprzedaży. Nasze minky pochodzi od od najlepszego producenta, dzięki pierwszorzędnej jakości, nie traci swoich właściwości nawet po wielu praniach.

POLAR MINKY GŁADKI TOASTED COCONUT - KOKOS 380g
Show Filters

Wyświetlanie wszystkich wyników: 63

Wyświetlanie wszystkich wyników: 63

Z polaru minky można również tworzyć niezwykle wygodne poduszki, kocyki, kołderki, a także uwielbiane przez maluchy przytulanki. Jest to wyjątkowo miękki materiał, który dodatkowo ułatwia skórze oddychanie, więc zapewnia wysoki komfort. Powstaje on z dużo cieńszych niż bawełna i wełna włókien poliestrowych, stworzonych przy użyciu innowacyjnych technologii. Dzianina ta doskonale sprawdza się w chłodniejsze dni, ale też latem – jako okrycie do wózka na wieczorne spacery.

W tej kategorii znajdziecie polar minky gładki, bez dodatkowych wzorów. Dostępny jest on w wielu odcieniach i kolorach, możemy poszczycić się największą gamą kolorystyczną tego materiału w stałej sprzedaży.

Gładki polar minky jest najlepszym materiałem do szycia hobby horse. To doskonały materiał do tego celu, miękki i pluszowy, będzie świetną imitacją końskiej sierści. Dzięki wysokiej jakości naszego minky, każdy hobby horse będzie prezentował się elegancko i profesjonalnie.
Duży wybór kolorów pozwoli stworzyć wymarzonego hobby horse w niemal każdej maści – od siwej, bułanej, kasztanowej, gniadej aż do karej. Minky w łaty pozwoli stworzyć oryginalnego srokatego hobby horse’a. Polecamy serdecznie wszystkim miłośnikom hobby horsingu! W pozostałych kategoriach znaleźć można również pozostałe materiały potrzebne do stworzenia akcesoriów dla hobby horse, takich jak derki, kantary, uwiązy czy ogłowia.