Zwroty i reklamacje

Zwroty

Czas na odstąpienie od umowy: 14 dni

Adres do zwrotu:

Straszydła Maja Staszak
Brzozowa 55
61-429 Poznań
Zgodnie z ustawą o prawach konsumenta z dnia 30 maja 2014, kupujący ma 14 dni od daty otrzymania towaru na przesłanie oświadczenia o odstąpieniu od umowy. Zwrot przedmiotu przez konsumenta powinien nastąpić niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni kalendarzowych od daty przesłania oświadczenia, podobnie jak zwrot środków przez Sprzedającego. Sprzedający może jednak wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu. Umowa jest uważana za niezawartą, a konsument ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości rzeczy będące wynikiem korzystania z niej w sposób wykraczający poza konieczny do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy.

Reklamacje

W przypadku otrzymania wadliwego towaru, prosimy o kontakt mailowy z opisem usterki oraz odesłanie towaru na adres:

Straszydła Maja Staszak
Brzozowa 55
61-429 Poznań
Reklamacja zostanie rozpatrzona w ciągu 14 dni od otrzymania przesyłki z reklamowanym towarem.
Koszt odesłania towaru ponosi kupujący, w przypadku pozytywnego rozpatrzenia reklamacji zostanie on przez nas zwrócony. W przypadku pozytywnego rozpatrzenia reklamacji nabywcy przysługuje prawo do wymiany towaru na nowy (jeśli jest to możliwe) lub zwrot kosztów.
Towar uszkodzony podczas transportu z powodu niewłaściwego zabezpieczenia przez kupującego, nie podlega zwrotowi/wymianie. Prosimy o staranne pakowanie odsyłanego towaru.
W przypadku nieuznania reklamacji (z powodu przekroczenia terminu wysyłki/braku dowodu zakupu/uszkodzenia lub zabrudzenia towaru), towar zostanie odesłany na koszt nabywcy.